Home
Facebook
KSP Kunstgras
TB Sporting
Schaap Holland Biddinghuizen
Custers & Peters Hoveniers

Kantinedienst

Maandag 4-9-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Woensdag 6-9-2017 Silvia de Groot 19.30 tot sluit  
Donderdag 7-9-2017 Hester Straatsma 19.30 tot sluit  
Zaterdag 9-9-2017 Anja Klaassen en Anita Rommens 12.00 tot 16.00 Clubkampioenschappen dubbel senioren
Zondag 10-9-2017 Britt Brandsma 12.00 tot 16.00 Clubkampioenschappen dubbel senioren
Maandag 11-9-2017 Leny Burgers 19.00 tot sluit Clubkampioenschappen dubbel senioren
Dinsdag 12-9-2017 Adrie van Nieuwenhuyzen  19.00 tot sluit Clubkampioenschappen dubbel senioren
Woensdag 13-9-2017 Henk Aernaudts 19.00 tot sluit Clubkampioenschappen dubbel senioren
Donderdag 14-9-2017 Carl Custers 19.00 tot sluit Clubkampioenschappen dubbel senioren
Vrijdag 15-9-2017 Tim Schijffelen 19.00 tot sluit Clubkampioenschappen dubbel senioren / dames najaarscompetitie (overdag)
Zaterdag 16-9-2017 Gia Zondervan  12.30 tot 16.30 Najaarscompetitie 
Zaterdag 16-9-2017 Connie Dijkhuis 16.30 tot sluit Najaarscompetitie 
Zondag 17-9-2017 Wiebrand Veenstra 10.30 tot 14.30 Najaarscompetitie 
Zondag 17-9-2017 Rini Bibo  14.30 tot sluit Najaarscompetitie 
Maandag 18-9-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 19-9-2017 Herre Bakker 19.30 tot sluit  
Woensdag 20-9-2017 Herre Bakker 19.30 tot sluit  
Donderdag 21-9-2017 Nicole Verkaik 19.30 tot sluit  
Vrijdag 22-9-2017 Roel Kieft 19.00 tot sluit Najaarscompetitie 
Maandag 25-9-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 26-9-2017 Herre Bakker 19.30 tot sluit  
Woensdag 27-9-2017 Silvia de Groot 19.30 tot sluit  
Donderdag 28-9-2017 Marjon Tijhuis 19.30 tot sluit  
Vrijdag 29-9-2017 Dames regelen zelf dienst Overdag Najaarscompetitie, dames
Zaterdag 30-9-2017 Paul Bartels  12.30 tot 16.30 Najaarscompetitie 
Zaterdag 30-9-2017 Ammo Veenman 16.30 tot sluit Najaarscompetitie 
Zondag 1-10-2017 Claudia Walsarie Wolff 10.30 tot sluit Najaarscompetitie 
Maandag 2-10-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 3-10-2017 Nicole Verkaik 19.30 tot sluit  
Woensdag 4-10-2017 Minette Vermetten 19.30 tot sluit  
Donderdag 5-10-2017 Bert Tijhuis 19.30 tot sluit  
Vrijdag 6-10-2017 Richella Bakker 19.00 tot sluit Najaarscompetitie 
Maandag 9-10-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 10-10-2017 Stefan Havelaar 19.30 tot sluit  
Woensdag 11-10-2017 Hans Becker 19.30 tot sluit  
Donderdag 12-10-2017 Jessica de Vrij 19.30 tot sluit  
Vrijdag 13-10-2017 Dames regelen zelf dienst Overdag Najaarscompetitie, dames
Vrijdag 13-10-2017 Richella Bakker 19.00 tot sluit Najaarscompetitie 
Zaterdag 14-10-2017 Marjon Tijhuis 12.30 tot 16.30 Najaarscompetitie 
Zaterdag 14-10-2017 Bert Tijhuis 16.30 tot sluit Najaarscompetitie 
Maandag 16-10-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 17-10-2017 Jannick Klopman 19.30 tot sluit  
Woensdag 18-10-2017 Anne Nienhuis 19.30 tot sluit  
Donderdag 19-10-2017 Gert Jan Fidder 19.30 tot sluit  
Zondag 22-10-2017 Minette Vermetten 10.30 tot 13.00 Najaarscompetitie 
Zondag 22-10-2017 Oscar Bregman 13.00 tot sluit Najaarscompetitie 
Maandag 23-10-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 24-10-2017 Stefan Havelaar 19.30 tot sluit  
Woensdag 25-10-2017 Nicole Verkaik 19.30 tot sluit  
Donderdag 26-10-2017 Jessica de Vrij 19.30 tot sluit  
Vrijdag 27-10-2017 Roel Kieft 19.00 tot sluit Najaarscompetitie 
Zaterdag 28-10-2017 Joyce Potgieter 12.30 tot 16.30 Najaarscompetitie 
Zaterdag 28-10-2017 Annette van Asselt 16.30 tot sluit Najaarscompetitie 
Maandag 30-10-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 31-10-2017 Maurice Bakker 19.30 tot sluit  


Realisatie en sponsoring: Sybit | Software op Maat

Realisatie: Sybit - Software op Maat