Home
Facebook
van der Heiden Milieu
Aannemersbedrijf V.d. Heykant
Custers & Peters Hoveniers
Doe Het Zelf Outlet

Kantinedienst

Dag       Datum      Naam              Tijd                     Bijzonderheden
Zondag 26-3-2017 Petra en Britt 10.00 tot 16.00 Openingstoernooi senioren/jeugd
Maandag 3-4-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 4-4-2017 Anneloes Holstege 19.30 tot sluit
Woensdag 5-4-2017 Marina Heezen 19.30 tot sluit
Donderdag 6-4-2017 Eigen team overdag Voorjaarscompetitie dames
Donderdag 6-4-2017 Jacco van Liere  19.30 tot sluit
Vrijdag  7-4-2017 Annette van Asselt 20.00 tot sluit Voorjaarscompetitie heren
Zaterdag  8-4-2017 Hessel Bierma 12.30 - 16.00 Voorjaarscompetitie
Zaterdag  8-4-2017 Britt Brandsma 16.00 tot sluit Voorjaarscompetitie
Zondag 9-4-2017 Iris Madern 10.30 tot 14.00 Voorjaarscompetitie
Zondag 9-4-2017 John Burgmeijer 14.00 - 17.30 Voorjaarscompetitie
Zondag 9-4-2017 Robert Verbruggen 17.30 tot sluit Voorjaarscompetitie
Maandag 10-4-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 11-4-2017 Jan Roelf vdr Stelt 19.30 tot sluit
Woensdag 12-4-2017 Joris Messer 19.30 tot sluit
Donderdag 13-4-2017 Eigen team overdag Voorjaarscompetitie dames
Donderdag 13-4-2017 Dick de Kam 19.30 tot sluit
Zaterdag 15-4-2017 Adrie van Nieuwenhuyzen 12.30 - 16.00 Voorjaarscompetitie
Zaterdag 15-4-2017 Petra Broek 16.00 tot sluit Voorjaarscompetitie
Dinsdag 18-4-2017 Wijnand Spanjer 19.30 tot sluit
Woensdag 19-4-2017 Jeffrey Walsarie Wolff 19.30 tot sluit
Donderdag 20-4-2017 Eigen team overdag Voorjaarscompetitie dames
Donderdag 20-4-2017 Mirjam Morren  19.30 tot sluit
Vrijdag 21-4-2017 Stefan Tolhoek 20.00 tot sluit Voorjaarscompetitie heren
Maandag 24-4-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 25-4-2017 Henk Aernaudts 19.30 tot sluit
Woensdag 26-4-2017 Gert Ruitenberg 19.30 tot sluit
Donderdag 27-4-2017 Sjaak Twist 19.30 tot sluit
Vrijdag 28-4-2017 Carl Custer 20.00 tot sluit Voorjaarscompetitie heren
Zaterdag 29-4-2017 Anja Klaassen en Anita Rommens 12.30 - 16.00 Voorjaarscompetitie
Zaterdag 29-4-2017 Connie Dijkhuis 16.00 tot sluit Voorjaarscompetitie
Zondag 30-4-2017 Rini Bibo  10.30 tot 14.00 Voorjaarscompetitie
Zondag 30-4-2017 Rene Knipscheer 14.00 tot sluit Voorjaarscompetitie
Maandag 1-5-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 2-5-2017 Gert Ruitenberg 19.30 tot sluit
Woensdag 3-5-2017 Gert Ruitenberg 19.30 tot sluit
Donderdag 4-5-2017 Eigen team overdag Voorjaarscompetitie dames
Zaterdag 6-5-2017 Adrie van Nieuwenhuyzen  12.30 - 16.00 Voorjaarscompetitie
Zaterdag 6-5-2017 Tim Schijffelen 16.00 tot sluit Voorjaarscompetitie
Maandag 8-5-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 9-5-2017 Joris Messer 19.30 tot sluit
Woensdag 10-5-2017 Aaltje  19.00 tot sluit Zomeravondcompetitie 
Donderdag 11-5-2017 Eigen team overdag Voorjaarscompetitie dames
Zaterdag 13-5-2017 Britt Brandsma 12.30 - 16.00 Voorjaarscompetitie
Zaterdag 13-5-2017 Hessel Bierma 16.00 tot sluit Voorjaarscompetitie
Zondag 14-5-2017 Oscar Bregman 10.30 tot 14.00 Voorjaarscompetitie
Zondag 14-5-2017 Anneloes Holstege 14.00 tot 17.30 Voorjaarscompetitie
Zondag 14-5-2017 Gia Zondervan 17.30 tot sluit Voorjaarscompetitie
Maandag 15-5-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 16-5-2017 Wijnand Spanjer 19.30 tot sluit
Woensdag 17-5-2017 Iris Madern 19.00 tot sluit Zomeravondcompetitie 
Donderdag 18-5-2017 Eigen team overdag Voorjaarscompetitie dames
Vrijdag 19-5-2017 Ali Heijboer 20.00 tot sluit Voorjaarscompetitie heren
Zaterdag 20-5-2017 Mirjam Morren  12.30 - 16.00 Voorjaarscompetitie
Zaterdag 20-5-2017 Mart Muller 16.00 tot sluit Voorjaarscompetitie
Zondag 21-5-2017 Jacco van Liere  10.30 tot 14.00 Voorjaarscompetitie
Zondag 21-5-2017 Rini Bibo en Hester Straatsma  14.00 tot sluit Voorjaarscompetitie
Maandag 22-5-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 23-5-2017 Annette van Asselt 19.30 tot sluit
Woensdag 24-5-2017 Rene Knipscheer 19.30 tot sluit Zomeravondcompetitie 
Donderdag 25-5-2017 Sjaak Twist 19.30 tot sluit
Zaterdag 27-5-2017 Iris Madern 12.30 - 16.00 Voorjaarscompetitie
Zaterdag 27-5-2017 Matthijs van Wijk 16.00 tot sluit Voorjaarscompetitie
Zondag 28-5-2017 Ali Heijboer 10.30 tot 14.00 Voorjaarscompetitie
Zondag 28-5-2017 Marijke Swagemakers 14.00 tot sluit Voorjaarscompetitie
Maandag 29-5-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 30-5-2017 Dick de Kam 19.30 tot sluit
Woensdag 31-5-2017 Aaltje 19.00 tot sluit Zomeravondcompetitie 
Donderdag 1-6-2017 Eigen team overdag Voorjaarscompetitie dames
Donderdag 1-6-2017 Indeling nog onbekend Pinkstertoernooi
Vrijdag 2-6-2017 Indeling nog onbekend Pinkstertoernooi
Zaterdag 3-6-2017 Indeling nog onbekend Pinkstertoernooi
Zondag 4-6-2017 Indeling nog onbekend Pinkstertoernooi
Maandag 5-6-2017 Indeling nog onbekend Pinkstertoernooi
Dinsdag 6-6-2017 Britt Brandsma 19.30 tot sluit
Woensdag 7-6-2017 John Burgmeijer 19.00 tot sluit Zomeravondcompetitie 
Donderdag 8-6-2017 Petra Broek 19.30 tot sluit
Zaterdag 10-6-2017 Joyce Potgieter tijd nog onbekend Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd
Zondag 11-6-2017 Robert Verbruggen  tijd nog onbekend Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd
Maandag 12-6-2017 Carl Custer 19.00 tot sluit Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd
Dinsdag 13-6-2017 Matthijs van Wijk 19.00 tot sluit Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd
Woensdag 14-6-2017 Marijke Swagemaker  19.00 tot sluit Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd - zomeravondcompetitie
Woensdag 14-6-2017 Annette van Asselt 19.00 tot sluit Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd - zomeravondcompetitie
Donderdag 15-6-2017 Pim van Bemmel 19.00 tot sluit Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd
Vrijdag 16-6-2017 Mart Muller 19.00 tot sluit Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd
Zaterdag 17-6-2017 Siet Dijkstra eerste dienst  Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd
Zaterdag 17-6-2017 Jennie Brandsma laatste dienst Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd
Zondag 18-6-2017 Jeroen Verkuyl eerste dienst  Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd
Zondag 18-6-2017 Britt Brandsma laatste dienst Clubkampioenschappen single/mix senioren/jeugd
Maandag 19-6-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit Rackettrekken 
Dinsdag 20-6-2017 Britt Brandsma 19.30 tot sluit
Woensdag 21-6-2017 Rene Knipscheer 19.00 tot sluit Zomeravondcompetitie 
Donderdag 22-6-2017 Joris Messer 19.30 tot sluit
Zondag 25-6-2017 Petra en Britt tijd nog onbekend Invitatietoernooi
Maandag 26-6-2017 Aaltje/Mart 19.00 tot sluit
Dinsdag 27-6-2017 Dick de Kam 19.30 tot sluit
Woensdag 28-6-2017 Sjaak Twist 19.30 tot sluit
Donderdag 29-6-2017 Pim van Bemmel 19.30 tot sluit


Realisatie en sponsoring: Sybit | Software op Maat

Realisatie: Sybit - Software op Maat